Zagara Pusher / DPS by OMG3EyedFish

Zagara Pusher / DPS

By: OMG3EyedFish
Last Updated: Oct 17, 2016
0 Votes
Rating Pending
Build 1 of 2

Zagara

Build: Push build

Level 1
Level 4
Level 7
Level 10
Level 13
Level 16
Level 20

Zagara

Build: DPS Build

Level 1
Level 4
Level 7
Level 10
Level 13
Level 16
Level 20

Początek gry. Top


Push Build

O ile mamy wolną linię, bądź przeciwnik nie stanowi dla nas większego wyzwania, to pushowanie można zacząć praktycznie od razu. Banelingi dzięki Volatile Acid zrobią to dosyć szybko, a my możemy jeszcze je wspomóc podstawowymi atakami.


DPS Build

Tu mamy do wyboru. Albo idziemy z drużyną jako ranged dps, albo jako spec idziemy solo. W zależności kogo mamy na linii musimy podjąć inną strategię. Przeciwko Chenowi będzie dosyć ciężko, dlatego przydałaby się czyjaś pomoc. W przypadku gdy jej nie otrzymamy, nie gramy agresywnie, ale też nie możemy dać mu pushować. Najlepiej po prostu atakować go, gdy akurat nie pije gorzały.

Mid-Game, Late-Game Top


Tu w zależności od sytuacji musimy sami zadecydować jak grać.

Jeżeli używamy buildu pod push, to po prostu kontynuujemy pushowanie nie skupiając się zbytnio na jednej linii, gdyż często jest to wykorzystywane i jeden dobry gank nas wykańcza. Oczywiście my też nie boimy się gankować. Wyskakując znienacka na inną linię możemy tym samym ją sobie oczyścić.

Co do DPS buildu trzymamy się głównie z drużyną, nękamy wrogów z daleka. Jeżeli są jakieś łakome kąski dla nas to i solo można zdobyć kilka killi. Należy również pamiętać, że Zagara zawsze jest dobra w pushowaniu. Także w tym buildzie nie musimy się ograniczać.

Quick Comment () View Comments

You need to log in before commenting.

0 Votes
New Guide

Quick Comment () View Comments

You need to log in before commenting.

HeroesFire is the place to find the perfect build guide to take your game to the next level. Learn how to play a new hero, or fine tune your favorite HotS hero’s build and strategy.

Copyright © 2019 HeroesFire | All Rights Reserved