Zagara Pusher / DPS by OMG3EyedFish

Zagara Pusher / DPS

By: OMG3EyedFish
Last Updated: Oct 17, 2016
0 Votes
New Guide
Build 1 of 2

Zagara

Build: Push build

Level 1
Level 4
Level 7
Level 10
Level 13
Level 16
Level 20

Zagara

Build: DPS Build

Level 1
Level 4
Level 7
Level 10
Level 13
Level 16
Level 20

Początek gry. Top


Push Build

O ile mamy wolną linię, bądź przeciwnik nie stanowi dla nas większego wyzwania, to pushowanie można zacząć praktycznie od razu. Banelingi dzięki Volatile Acid zrobią to dosyć szybko, a my możemy jeszcze je wspomóc podstawowymi atakami.


DPS Build

Tu mamy do wyboru. Albo idziemy z drużyną jako ranged dps, albo jako spec idziemy solo. W zależności kogo mamy na linii musimy podjąć inną strategię. Przeciwko Chenowi będzie dosyć ciężko, dlatego przydałaby się czyjaś pomoc. W przypadku gdy jej nie otrzymamy, nie gramy agresywnie, ale też nie możemy dać mu pushować. Najlepiej po prostu atakować go, gdy akurat nie pije gorzały.

Mid-Game, Late-Game Top


Tu w zależności od sytuacji musimy sami zadecydować jak grać.

Jeżeli używamy buildu pod push, to po prostu kontynuujemy pushowanie nie skupiając się zbytnio na jednej linii, gdyż często jest to wykorzystywane i jeden dobry gank nas wykańcza. Oczywiście my też nie boimy się gankować. Wyskakując znienacka na inną linię możemy tym samym ją sobie oczyścić.

Co do DPS buildu trzymamy się głównie z drużyną, nękamy wrogów z daleka. Jeżeli są jakieś łakome kąski dla nas to i solo można zdobyć kilka killi. Należy również pamiętać, że Zagara zawsze jest dobra w pushowaniu. Także w tym buildzie nie musimy się ograniczać.

Quick Comment () View Comments

You need to log in before commenting.

0 Votes
New Guide

Quick Comment () View Comments

You need to log in before commenting.